Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf

  • 30 m²

Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf Marrakesz oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Maison européenne de la photographie w 7 km.

Widoki na ogród i okolicę sprawią, że pobyt będzie doskonały. W łazience znajduje się bidet, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta. Do dyspozycji Gości są również suszarka do włosów i ręczniki.

Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne w pełnowymiarowej kuchni.

Pałac Bahia leży w ciągu prawie 15 min jazdy samochodem od domu wakacyjnego, a Marrakesz - w 2 km. Dla entuzjastów sportu willa jest idealną bazą wypadową do odkrywania Marrakeszu, a Pole golfowe Golf Amelkis jest w 2,1 km. Przystanek autobusowy Coralia groupe addoha znajduje się w niewielkiej odległości od obiektu w Marrakeszu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf Marrakesz
Villa Adam Piscine
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Adam Piscine

1.5 km od nieruchomości
Modern 4Br Villa Golf View In Amelkis Marrakech
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern 4Br Villa Golf View In Amelkis Marrakech

1.9 km od nieruchomości
USD 7241 USD 6517
za noc
Casa Zitouni - Oasis With Pool & Private Personal
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Zitouni - Oasis With Pool & Private Personal

2.7 km od nieruchomości
USD 424 USD 382
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    14 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    10 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa
    • Obsługa porządkowa

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Salon spa

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf posiada parking dla gośći?
      Tak, Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf zapewnia prywatny parking samochodowy dla gości.
    • ❓
      Czy Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf ma kuchnię?
      Tak, Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • ❓
      Czy Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    14 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    10 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Luxury Villa Pool & Hammam Amelkis Golf Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij